Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1990

Modelář od:2008

Bydliště:Třebíč, Praha

Web:http://rc-trebic.jb-technik.cz

Jsem modelář, který má modelařinu takříkajíc v krvi, protože nezanedbatelné množství mých příbuzných má či mělo co do činění s modely ať už papírovými, plastikovými, či rádiem řízenými. Do posledně jmenované kategorie modelů mě uvrtal kamarád od plastikových modelů a od roku 2008 jsem se tedy stal převážně RC modelářem. Od té doby jezdím s modely spolu s kamarády z našeho RC klubu SIG-N.A.L. Třebíč, s nimiž se účastním i některých lodních závodů a dělám doprovodný program s RC modely na celé řadě akcí pro děti. Mým nejoblíbenějším typem modelů jsou lodě všech typů a terénní auta.

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Polaris

Parametry

Výrobce: Poseidon
Jak postaveno: Ze stavebnice
Kategorie: Polomaketa
Materiál: Jiný materiál
Motor: MIG 400 7,2 V
Elektronika: DSYS MDD32
Serva: HXT900
Baterie: LiPo 2S 2200 mAh 25C

Hodnocení

4
z 10 | 1 hlas – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Jednoduché jachty ze stavebnice z mého hlediska patří k nejhodnotnějším modelům, protože se s nimi dá jezdit klidně i s větrem o závod. Stejně tak nevyžadují téměř žádnou údržbu a dají se postavit za velice krátkou dobu. Pokud si je osvětlíte, můžete se těšit na krásná večerní či noční ježdění. Není nad kuňkání žab, zvuk nízkých otáček motoru a neustálé odhadování směru a rychlosti modelu podle několika světel.

Já jsem svou Polarisku stavěl 14 dní včetně obroušení nánosu barvy ze spreje po původním majiteli a včetně nového barevného kabátu. Jezdí v mých službách už od roku 2010, bez závažnějších úprav a oprav.

Ve srovnání s modely značky Vladyka jezdí tyto starší trupy od Poseidona výrazně lépe a poslušně zatočí v jakékoliv rychlosti.

Komentáře

Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek