Nová verze serveru
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených
Témata nápovědy
Praktické informace

Nová verze serveru RCAlbum.cz

Nová verze serveru přináší mnoho nových možností a spoustu vylepšení. Doufáme, že se Vám bude líbit. Pojďme si představit to nejzásadnější:

Co je nového

To co je na první pohled zcela zřejné je změna vzhledu serveru, naším cílem bylo co nejvíce grafiku odlehčit, aby dala vyniknout vašim vystaveným modelům. Bylo zavedeno nové kontextové menu na levé straně vedle modelů, které vždy přesně zobrazuje počty modelů pro váš výběr a tak se vždy rychle dostanete k tomu co hledáte.

Více možností pro galerie

  • pro každý model si můžete vytvořit více alb, snadno tak můžete zachytit fáze stavby modelu
  • nově můžete momo alb RC modelů vkládat také plastikové modely, železniční modely a papírové modely
  • do každé galerie můžete vkládat fotky a nově i videa z Youtube
  • jednotlivé fotografie, galerie modelu a nebo celý model lze vkládat do oblíbených položek
  • do jednotlivých galerií můžete vkládat 1 fotku, 10 fotek, nebo i 30, záleží jen na Vás

Oblíbené položky

Nově si můžete modely přidávat do seznamu oblíbených. U každého modelu je zobrazena hvězdička na kterou když kliknete, přidá se model do oblíbených.

Do oblíbených je také možné přidávat jednotlivá alba modelů a i vybrané fotografie a videa.

Upravené hodnocení modelů

Hodnocení modelů bylo upraveno tak, aby bylo objektivnější a poskytovalo větší škálu pro vaše vyjádření. A tak místo udělení jednoho až pěti bodů, můžete udělit bodů až deset. Vaše doposud udělená hodnocení se zdvojnásobilo. Pokud jste tedy někomu udělili čtyři, bylo hodnocení upraveno na osm.

Navíc můžete po po bodovém ohodnocení své rozhodnutí okomentovat. Proč jste udělili právě takové hodnocení, co se Vám líbí a co naopak ne.

Nově můžete také sledovat jak každý uživatel ostatní hodnotí. Při zobrazení profilu uživatele si snadno zobrazíte koho a jak uživatel hodnotil.

Pokud nechcete nechat svůj model hodnotit, tak při úpravě modelu nastavíte jednoduše zákaz hodnocení.

Prátelé a komunikace

Nově si můžete své kamarády a známé přidat do seznamu přátel a vytvořit si okruh blízkých, s kterými budete sdílet vaše modelářské zážitky.

U svých přátel tak ihned uvidíte když přidají nový model nebo novou galerii. Můžete sledovat kdo koho jak hodnotí a také snadno komunikovat.

Co říci více

Je toho moc co bychom Vám ještě mohli o nové verzi povídat, ale budeme nejraději, když si ji otestujete. Stálo nás to mnoho času a testování a tak doufáme, že se Vám bude líbit.

Zároveň i víme, že není vše ještě dokonalé a máme před sebou ještě práce a tak pokud máte jakékoliv náměty na vylepšení, něco nefunguje, nebo se Vám nelíbí, budeme moc rádi, když napíšete.

Tým serveru RCAlbum.cz

Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2024 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek