Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1984

Modelář od:1993

Bydliště:Hradec Králové

Modelařil jsem od roku 1993 do roku 2001 a ted se vracím.

Ukázat přátelům na Facebooku

Traxxas Slash 4WD Ultimate

Parametry

Výrobce: Traxxas
Kategorie: Jiný
Váha: 2400 g
Náhon: 4 WD
Měřítko: 1 : 10
Motor: střídavý Velineon® 3500
Elektronika: VXL-3s
Serva: Vodě odolné digitální servo 2075 High To
Baterie: 1xl Nimh a 2x Lipol hard case 5000mAh

Hodnocení

9
z 10 | 2 hlasy – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Pro začátek napíšu že tohle auto jsem nikdy nechtěl, nikdy se mi nelíbilo a neviděl jsem důvod si ho kupovat když takovej E-Maxx vypada vic cool.

Proč ta změna ? jednoho dne se mi naskytla možnost jít si zajezdit na nově vznikající offroad dráhu v Hvozdnici u Hradce Králové kam to mám nějakych 10 minut cesty od baráku. Jel jsem si tam zajezdit s mým E-revem VXL 1/16 i přes to že dráha je pro 1/10 a s revem to nebylo ono ale abych to zkrátil bylo tam několik lidí s SCT auty od různých značek a měl jsem možnost vidět k čemu auta této kategorie jsou jak jezdí atd. navic jak jsem se dozvěděl tato dráha bude určená hlavně pro SCT takže ve mě začlo hlodat jestli bych přeci jen svuj nazor na tuto kategorii neměl přehodnotit což se záhy, i díky suprové partě která tam je, stalo.

Jelikož mam věci od Traxxasu rád byl jsem rozhodnutej jít do Slashe ale chvíli jsem tápal jestli 2WD nebo 4WD a jakej typ ? Po přečtění spousty diskuzí článků atd.. jsem se rozhodl jít do 4WD a rovnou verze Ultimate kde jsou už v základu věci které bych stejně dokupoval. jediné co jsem k autu dokupoval byly 2x Lipolky v hardcase a aktivní chladiš na regulátor který má smysl ani po 10ti minutovem ježdění na dráze neni nijak zahřátej což velmi vítám jelikož u reva se mi podařila regulátor spálit.

S autem mám už odjěžděno asi 20 baterek a dokonce i jeden celodení závod v Hvozdnici na dráze a musím zaklepat že krom šrámů na kastli je naprosto v pořádku a to to auto zrovna nešetřím.

Pro případné zájemce o SCT auta kteří se rozhodují co koupit píšu že Slash a celkově modely od Traxxasu jsou hodně své a hodně jiné a člověk jim musí přijít na chuť a věci jak už styl jízdy nebo nastavení které fungujíé u Duranga, HPI Blitz a podobně tady v žádném připadě nefungují spíš naopak ale kdo tomu příjde na chuť bude nadšenej auta to jsou velmi vykoná, odolná, hezká a dobře řešená.

První 3 fotky jsou vypůjčeny z webu http://www.pepavich.cz/weby/shortcourse/ ale jedná se o fotky mého auta o kterém píšu, fotky byly pořízeny na závodech na dráze v Hvozdnici dne 19.5.2012.

Více fotek na http://paczqo.rajce.idnes.cz/Traxxas_Slash_4WD_Ultimate#

Komentáře

Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek