Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1978

Modelář od:1990

Bydliště:Lachov

Letiště:Broumov

Tak nějak mě to chytlo po otcovi,začalo to vláčkama a pokračovalo dále letadla,vrtulníky až ke spalovákům aut:-)vesměs celková modelařina rc :-)

Ukázat přátelům na Facebooku

Pajero cc1

Parametry

Výrobce: Tamiya
Váha: 1650 g
Náhon: 4 WD
Měřítko: 1 : 10
Motor: Motor Rock Crawler 55T+chladič
Elektronika: regulátor V4r+ GM,vysílač acoms 2,4
Serva: servo hitec HS-625 MG
Baterie: 4600 Nosram Nimh

Hodnocení

10
z 10 | 5 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Jedná se o vylepšený model na podvozku cc-1,první foto je originál koupen,ty další po úpravách,motor vyměněn za silnější,lepší reglec,drobet nasvícení:-),měkkčí kola bo ty origo dodávané jsou dost tvrdé a nic moc to nevyjelo,masivní přední nárazník z kovu tím pádem i těžší,v předu na podvozku nasypány olůvka pro těžší podvozek a vzadu přidány závaží nad kola na podběhy,nástřik karosérije a nepolepeno vypadá lépe:-),použit svítící modul tamiya TLU-01,13x led diody tudíž to nemá takový odběr proudu a baterka vydrží cca půl hodky ale mám troje tak v poho ježdění,párkrát byl i pod vodou až po stěrače a kupodivu to přežila veškerá elektronika:-)která je uložena v krabičce od aspiku:-) servo i motor to zkously:-),co víc dodat je to super poježdění jen mýt poblíž více takových nadšenců:-)

Komentáře

díky teď už to moje zase vypadá v mnohém jinak .. dělám interiér jiný nárazník , čirá skla atd :) třeba se potkáme někde na expedici a pokecáme :)
8.7.2010 13:37 lofi3
Dikec za radu,ona ta baterka už taky nebude mooooc svěží:-) mám 4600 nimh,nemám jak prověřit kapacitu,zatím,jinak tvojé též moc pěkný:-)
8.7.2010 13:26 maca_iq
Ahoj . pájo hezký :) k těm závažíčkům- já jsem je dal přímo do kol a tím šlo těžiště o dost níž .a doporučil bych kuličkový ložiska když ti tak málo vydrží baterka .. já mám 3000nimh ..16LED diod a vydrží mi to jezdit kolem hodiny .. tak ať se daří :)
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek