Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Modelář od:2010

Bydliště:Třebechovice pod Orebem

Letiště:Rašovice

Web:www.rchouby.cz

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Arsenal VB-10

Parametry

Výrobce: Vekamodel
Kategorie: Polomaketa
Materiál: Jiný materiál
Rozpětí: 1290 mm
Délka: 1070 mm
Váha: 1700 g
Plocha křídla: 26.5 dm2
Vrtule: 11/7
Motor: FOXY C3025/10
Serva: HS-82MG
Baterie: 4s 3000mAh Turnigy

Hodnocení

7.7
z 10 | 20 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Je tomu už nějaká doba, co jsem v letu viděl krásného Arsenala VB-10 od p. Kapuscinského. Hned jsem věděl, že jej musím mít.
Výroba sice trvala déle, než jsem dokázal vydržet, ale dočkal jsem se. Na druhé fotografii je vidět stádium, ve kterém jsem jej koupil. Následovalo 14 dní probdělých nocí a dlouhých večerů. Jelikož to je můj vůbec první model v částečném rozkladu, který jsem stavěl, respektive dával do kupy, tak jsem měl samozřejmě obavy, aby to udělal správně. Pomohli mi kolegové modeláři a samozřejmě p. Kapuscinský.
Zálet proběhl za nepříliš ideálního počasí, dokonce si troufám říct, že jen šílenec by šel ven, natož zalítávat. Ovšem touha po záletu byla větší. Poprosil jsem tedy zkušeného pilota a hlavně člověka, který tento model zná do posledního centimetru, již několikrát zmiňovaný p.Kapuscinský. Zajeli jsme s klukama z klubu na letiště do Rokytna. Po menších problémech s nastavením vysílače, respektive přijímač jsme se konečně dostali k záletu. Neutichající vítr ve mě vzbuzoval obavy, ale hned po odhodu model krásně stoupal do oblak. Vítr na něj příliš vliv neměl a tak jsme viděli jak krásně model vyniká v různých letových fázích, především průlety jsou úžasný. Už aby bylo počasí a já jej také konečně prolítnul, zatím jsem se díval.
Přikládám krátké video, nebo spíš shrnutí počátku modelu, spíš pro pobavení.
http://vimeo.com/35097177
http://vimeo.com/35059042

Komentáře

arsenál dobrá volba neokoukané letadlo aerodinam.čisté at ti to lítá.od Petra Kapustinského mám mustanga a boinga xf8b-1 můžu jen doporučit. video ze záletu boinga.http://www.youtube.com/watch?v=wHzu8oX06BE
19.1.2012 20:14 Karas
To jsem rád, že se video líbí, ikdyž je to spáchaný narychlo. Navíc nebylo příliš materiálu pro vytvoření celovečerního filmu. Slibuju, že jak budou fotky a videa z letu tak vytvořím více vypovídající video. Ale stejně si myslím, že kdo to neviděl na živo, tak neví o čem to je. :)
19.1.2012 19:54 were
Moc povedene video! Blahopreju ke krasnemu eru od p. Kapuscinského, at to lita!
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2021 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek