Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1949

Bydliště:Dobruška- Hlinné

Letiště:-

Web:-

ICQ:-

modelářem od útlého mládí

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

FPV Raptor

Parametry

Výrobce: China
Kategorie: Větroň
Materiál: EPP, EPS, Depron
Rozpětí: 1600 mm
Délka: 1044 mm
Váha: 950 g
Vrtule: 8/4"
Motor: 2812 1400kv brushless Outrunner
Elektronika: 30A w/BEC,DX6i
Serva: 9g x 4
Baterie: 3s 2200mAh,doporučená 1800mAh 3S Lipo

Hodnocení

4
z 10 | 10 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Potřeboval jsem letadlo na filmování.Objednal jsem si toto letadlo,protože se mi líbilo.Včera mi ho přivezla PPL.Nedočkavě jsem rozdělal krabici a byl jsem příjemně překvapen tím,jak je letadlo kvalitně udělaný co se týče povrchové úpravy.Křídlo je z kuliček povrchově krásně lesklé.Instalovaná jsou serva křidélek a jsou připravené šachty pro serva na brzdící klapky.Trup je z plastu také povrchově dokonalý.Trochu jsem měl problém oddělat kabinu,ale později jsem zjistil jak na to.Černá kabina má po vnitřním obvodu nálitky,které se zamačkáváním do otvorů v trupu zacvaknou jako zámky.Při sundávání se kraj kabiny postupně přizdvihuje až tyto zámky povolí.Zajímavé řešení.Trochu mě překvapilo připevnění baterie,Které je ze dvou zkřížených pásků suchého zipu.I když jsem se je snažil dokonale utáhnout,byla baterie docela volná na všechny strany.Vyřešil jsem to uděláním "chlívečku"z překližky a vlepením do trupu.Až zatím na tyto nedokonalosti je to letadlo nádherný.
Nafotil jsem zatím jednu fotku,až ho postavím,přidám další.

No lepit ty veliký obtisky na křídla,to je prostě šílená práce....
Momentálně je na prodej.

Komentáře

No tak zprovoznil Brz.klapky.Zapojil jsem je na zásuvku a přepínač Gear.s výchylkou 50% dolů.Udělal jsem to správně.Nemám s tím zkušenosti?
15.12.2011 17:07 frantisekrenner
No, já mám i baterky 2800 mAh,ale s těmi jem nepočítal a do "chlívečku" se mi nevejdou,asi budu muset dovážit.Když odejde regl,tak mám jiný.Jinak házím na kopci,takže si na motorový projev snad včas zvyknu.
15.12.2011 16:51 labudko
Dobre spracovaný model, pozor na odhod z ruky má vysoko motor a pri pridaní plynu ti ho silno potlačí dole. Motorovo je to v pohode ale pozor na regulátor ten je slabej kvality. Odporúčam vymeniť. Ja s ním lietam asi 2 mesiace a som velmi spokojný. Odporúčam používať klapky. Ja lietam s batériou 11.1 v 3.600mAh. Ked som použil 2.200mAh tak mi nevychádzalo ťažisko a miesto závažia radšej väčšiu batériu. Zátačky treba točiť aj s plynom lebo rýchlo v zátačke vytráca rýchlosť a padneš......
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek