Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Modelář od:1949

Bydliště:Světlá pod Ještědem, Rozstání

Letiště:Liberec-Hodkovice , hřiště Rozstání,v Jánu -louky

Web:http://www.libereck svahy.com

V převážné části létáme ne svazích kopce Javorník u Liberce,každou neděli a sobotu většinou po jedné hodině,kdo přijedete do Liberce zastavte se !!!!!!! modelařina je nejlepší koníček celoživotní co znám. Nikdy tě nezradí !!!!!!!!!!!!!

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

BU BU

Parametry

Výrobce: V N
Kategorie: Cvičný model
Materiál: EPP, EPS, Depron
Rozpětí: 1120 mm
Délka: 760 mm
Váha: 420 g
Motor: roxi 80w

Hodnocení

6.73
z 10 | 11 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

PARK FLY MODEL PRO POLÉTÁNÍ VENKU,ELMOTOR 80 W.Kluci já se vám přiznám,letos už modelařím skutečně 60 let. od r. 50.Jako malý kluk jsem bydlel u Kladna a pamatuji všechny velikány modeláře od miro Musila,Rad.čížka, pana Vrtěny na svahu, byl jsem u svět. rekordu Edy Svobody / mimo jiné který je platný stále/,pamatuji pana Faru, Lítal jsem s p. CHalupníčkem ,s Tomášem Bartovským a ostatními kamarády, které bych dlouze jmenoval. A zjistil jsem ,že modeláři jsou prima chlapi. Letos jsem měl kulaté výročří a plánů mám jako mladej kluk a to mě drží. Takže Všem----- Letu zdar!!!!!!!!! .... a zdraví !!!!!!! Hoši je to moje nejmilejší park fly,dělá to přesně jak chci jí létám na zahradě mezi stromy,přistává na pětníku.Ke stavbě ,model je převážně z depronu-přepážky v trupu z 2 cm EPP,křídla mají pro udržení profilu několik balzových žeber, opravdu hodné éro. Na baterie lipol 1100 létám kolem 15 min.

Komentáře

Pan Václav Novák má nádherné stroje. Vidno roky modelariny a úžasný cit pre remeselné spracovania. Určite je aj excelentný pilot svojich výtvorov. Je úžasné vidieť diela "Pána modelára", v takom veku akom je, ktorému nie sú cudzie ani nové trendy a zvyklosti v modelarine. Stavia okrem klasiky evidentne aj z "peny", nie sú mu cudzie ani elektropohony. Super. Bravo. U mňa sú všetky za "10" ale keď sa také nedá, tak ich môžem značiť len veľkým "5".
1.4.2010 10:40 Cmelak
Zkus u vseho trosku popsat udaje..
31.3.2010 22:15 davidmorelli
Ahoj, je to hezký... Aspoň to neni normální Lazy Bee co ma kazdej... pěká potvorka... tak letu zdar.
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek