Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Bydliště:Polička

Web:www.lmkpolicka.estranky.cz

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Blecha / flea

Parametry

Materiál: Celokompozit
Motor: Mig 400
Serva: Hs 81
Baterie: 1100 2s, 3s lipol

Hodnocení

10
z 10 | 1 hlas – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Je me trochu zahadou proč se tyto modely již nejezdi. Když to byl bum a doslechl jsem se o teto kategorii dost se me libila, jen měla haček na tehdejši dobu bylo vybaveni nedostačujici. Po každé třetí jizde menit motor (speed 400) bylo vice jak otravne a dost to lezlo do penez. Proto jsem ji tenkrat ani nechtěl. Všechno se ale zmenilo az bratranek dovezl osazenou blechu z bazose za necelou tisicovku. Po prvni jizde jsem byl velice prekvapeny, dalo se řict že jsem měl modelařskou horečku. Model byl osazen stridavym motorem mig 400. Nechapal jsem jak perfektne dokáže jezdit na 2s pri takové rychlosti. Největší bomba ale byla když jsem si asi po měsíci vsiml že motor je staven na 3s. Po nasazení třičlanku blecha začla vyskakovat z vody. Konečně jsem musel pracovat s plynem. Pri rozjezdu na plnej vyskoci z vody a po pul metru dopadne na hladinu a svišti než ji vlna vyhodi do vzduchu. Je to perfektní když človek musi pracovat s plynem do zataček a ubirat před vlnou aby nevyskočil nebo se nepřevratil. Když jezdime s bratrankem takovy menši zavod kolem dvou kanystru je to dost obtižne se soustředit a jet co nejrychleji. Mohu jen doporučit!

Komentáře

Je pravda ze zalepovaní vika je trochu otravne ale s moji koncepci 10-15minut jizdy je slušny, takže na dvoje baterie ma toho člověk az az, obzvlášť když se musi fakt soustredit.
19.1.2019 10:06 Amigo
Také jsem si kdysi takovou "blešku" vyzkoušel, nebyla vůbec "nadupaná", měla Speed 400 a 7 článků NiCd, ale přesto jezdila docela svižně (na moje poměry). Mě zas přestalo bavit neustálé zalepování a odlepování víka při výměně baterie po pár minutách jízdy.
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2020 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek