Ročník:1977
Modelář od:1985
Bydliště:Roudnice nad Labem
Letiště:Pole, louky
![]() | 10 Je to další parádní kousek! |
![]() | 10 Super nové sportovní náčiní! |
![]() | 10 |
![]() | 10 Krásný model podle neméně pěkného plánku.Paráda! |
![]() | 10 Krásný, do detailu propracovaný retro model a hezké fotky. Taky jsem kdysi Melodii měl, plavala hezky. T. |
![]() | 10 Skvělá práce, krásný model. Také jsem měl kdysi tuhle stavebnici, bohužel rozdělal a nedokončil. T. |
![]() | 10 Krásný model a hra se světlem! Taky jsem kdysi stavěl hrady a památky z vystřihovánek. T. |
![]() | 10 Krásná práce a velmi estetické zbarvení modelu! |
![]() | 10 Další krásný kousek! Pěkná předloha, čistá stavba, ten poletí určitě. |
![]() | 10 |
![]() | 10 |
![]() | 10 |
![]() | 10 |
![]() | 10 Paráda! Čistá práce. Pamatuju si na plánek v Modeláři. |
![]() | 10 Krásná a čistá práce! T. |
![]() | 10 Už se klube, moc pěkný! |
![]() | 10 |
![]() | 10 Pěkné! Taky na mě ve skříni čeká... |
![]() | 10 Krásně čistě postavený model! Líbí se mi ty vlastní úpravy původní konstrukce. T. |
![]() | 10 Hezká předloha, krásně postavený model a pěkné jednoduché zbarvení. Zaujala mne plastová žebra křídla, tuším stejná, jako ve stavebnici ITOH od Modely. Ten létal výborně. T. |