Juralet
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených
Juralet
Komentáře uživatele Juralet
Z 37 Čmelák 17.4.2012 19:10
Bohužel nelétá, není čas na to jezdit lítat s tak velkým érem a ještě k tomu není motor, ta 80tka není špatná, ale ta rezerva výkonu tam při nouzových situacích může být i nedostačující. Může se stát cokoliv, propadne se to na finále a ten motor tu velkou hmotnost nemusí utáhnout, no a pak je to v háji. Chtělo by to aspoň tu 120tku.
Primorec 3.12.2011 21:06
nádhera :) přeji ať ti to dlouho lítá :) moc pěkné zpracování, sám koukám jako blázen :D Pionýr je taky moc pěkné letadlo, měl jsem možnost ho vidět v Medlánkách, když jsem tam lítal, no nádhera :) stejně jako tyto fotky :)
bývalý CAP 232 8.10.2011 16:33
aj to naštve, to musíš kontrolovat chlape :) jinak pěkné :)
Lion 1.4.2011 10:42
ještě by mě zajímalo, proč je řešená výškovka ttakhle zajímavě ? pokud vím, tak u LIONa byla vždy plovoucí a určitě bys ušetřil hmotnost modelu a snížil odpor. to samé s tím servem na trupu :) já to mám tak že mám serva před těžištěm a bovdeny až dozadu. ušetříš váhu a všechno schováš do trupu. pro příště bych se nad tím trochu zamyslel ;-) ale jinak moc pěkné éro ;-) pěkné zážitky s ním jsem měl.
Lion 1.4.2011 10:34
Jéé LION :) moc pěkné a hodné éeo na svah. učil jsem se s ním a nemůžu zapomenout na to krásné polétání s ním. Ještě ho mám doma a asi se ho už nezbavím. na památku si ho nechám. krásné a pohodové letadlo je to :)
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek