“domácí kutil :-D”
![]() | Zlín Z-226B 25.12.2020 18:33 Klapky jsem udělal odštěpné velikostně odpovídající předloze. Tělo klapky je z 1mm překližky, z toho důvodu se musí odříznout 1mm z křídla aby klapka nevyčnívala nad povrch. Ostruha je použita originál, usazená v Al trubičce a na konci zajištěna plastovým kroužkem (aby nevypadla ven) Táhlo k směrovce z 0,8mm ocel struny k ostruze připájeno (jde to blbě). Do směrovky zalepena destička s dírou 1mm kterou prochází tato struha, doplním do fotogalerie. |
![]() | Horten229 Nachtjager V7 20.10.2020 20:17 No ono tu nebude problém s profilem křídla, ale s tím že to nemá směrovku. Nějaké pokusy se probírají na RC Manii.Kdysi jsem měl také samokřídlo bez směrovek a lítalo, ale jen pokud nebyly velké poryvy a měl jsem mnohem větší šíp křídla, který to dělá "autostabilním" |
![]() | El Bandito 90 9.9.2019 10:35 Vypadá to velmi dobře, nepočítáš s výrobou stavebnice? |
![]() | X-16 1.1.2019 23:00 https://www.youtube.com/watch?v=Ov4OiTC_38s video ze záletu |
![]() | Ariane V6 17.12.2018 09:20 Relativně laciná alternativa s cca 35 m/s kolmo nahoru :) |
![]() | vírník 20.2.2017 10:42 Aha, on to kdysi prodával tuším Čemech, nedávno jsem to právě sháněl a nic, tak jsem si myslel že už to zase někdo dělá :) |
![]() | vírník 19.2.2017 13:01 Kde jsi sehnal stavebnici? |
![]() | Homemade Rc truck 1/4 18.12.2016 19:41 A nebo z toho udělat speciál na drift :-) tam by ta pevná náprava a absence diferenciálu neměly vůbec vadit :-D |
![]() | Homemade Rc truck 1/4 18.12.2016 16:31 Obě nápravy pevné? |
![]() | RC VTOL 18.12.2016 13:58 Byl jsem rychlejší :-Dhttps://www.rcalbum.cz/model/4743-eso-x-1-tilt.html |
![]() | Kreyson 1.12.2016 20:48 Nene, v okolí bohužel žádné nejsou... |
![]() | Kreyson 1.12.2016 19:45 Neke, v okolí |
![]() | Alula trek 19.5.2016 07:39 A cena? |
![]() | SOKOL W-3RM T-rex550 21.3.2015 12:22 Nádhera :) co je to tam v povzdálí? cukrovar a lihovar? |
![]() | Göppingen Gö 3 Minimoa 14.8.2014 16:21 Samozřejmě že létá :) "poličkové" modely mě nikdy nebavily :) |
![]() | P-38 Lighting 10.5.2014 23:34 kužely budou, forma mi už 2 roky leží ve sklepě, jen se dostat k tomu a nalaminovat to... |
![]() | X - wing fighter 7.12.2013 20:56 Ale něco podobného létá :) http://www.parkjets.com/decent/ |
![]() | Bristol Scout 20.8.2013 08:19 Tak tu barvu jsme nakonec trefili docela dobře :-) měl bych mít do toho motor, ten samý jako mám v Fokrovi, by s tím mohl chodit hezky :-) |
![]() | Atom Compass 7HV 5.8.2013 16:56 to chodí jenom na 6s? :-O |
![]() | Atom Compass 7HV 4.8.2013 23:10 To je velikosti 500? |