Blesk
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených
Blesk

Ročník:1991

Modelář od:2001

Bydliště:Vsetín

Letiště:Janová

Web:http://www.lmk.vsetin.org

ICQ:416382098

domácí kutil :-D

Komentáře uživatele Blesk
Zlín Z-226B 25.12.2020 18:33
Klapky jsem udělal odštěpné velikostně odpovídající předloze. Tělo klapky je z 1mm překližky, z toho důvodu se musí odříznout 1mm z křídla aby klapka nevyčnívala nad povrch. Ostruha je použita originál, usazená v Al trubičce a na konci zajištěna plastovým kroužkem (aby nevypadla ven) Táhlo k směrovce z 0,8mm ocel struny k ostruze připájeno (jde to blbě). Do směrovky zalepena destička s dírou 1mm kterou prochází tato struha, doplním do fotogalerie.
Horten229 Nachtjager V7 20.10.2020 20:17
No ono tu nebude problém s profilem křídla, ale s tím že to nemá směrovku. Nějaké pokusy se probírají na RC Manii.

Kdysi jsem měl také samokřídlo bez směrovek a lítalo, ale jen pokud nebyly velké poryvy a měl jsem mnohem větší šíp křídla, který to dělá "autostabilním"
El Bandito 90 9.9.2019 10:35
Vypadá to velmi dobře, nepočítáš s výrobou stavebnice?
X-16 1.1.2019 23:00
https://www.youtube.com/watch?v=Ov4OiTC_38s video ze záletu
Ariane V6 17.12.2018 09:20
Relativně laciná alternativa s cca 35 m/s kolmo nahoru :)
vírník 20.2.2017 10:42
Aha, on to kdysi prodával tuším Čemech, nedávno jsem to právě sháněl a nic, tak jsem si myslel že už to zase někdo dělá :)
vírník 19.2.2017 13:01
Kde jsi sehnal stavebnici?
Homemade Rc truck 1/4 18.12.2016 19:41
A nebo z toho udělat speciál na drift :-) tam by ta pevná náprava a absence diferenciálu neměly vůbec vadit :-D
Homemade Rc truck 1/4 18.12.2016 16:31
Obě nápravy pevné?
RC VTOL 18.12.2016 13:58
Byl jsem rychlejší :-D

https://www.rcalbum.cz/model/4743-eso-x-1-tilt.html
Kreyson 1.12.2016 20:48
Nene, v okolí bohužel žádné nejsou...
Kreyson 1.12.2016 19:45
Neke, v okolí
Alula trek 19.5.2016 07:39
A cena?
SOKOL W-3RM T-rex550 21.3.2015 12:22
Nádhera :) co je to tam v povzdálí? cukrovar a lihovar?
Göppingen Gö 3 Minimoa 14.8.2014 16:21
Samozřejmě že létá :) "poličkové" modely mě nikdy nebavily :)
P-38 Lighting 10.5.2014 23:34
kužely budou, forma mi už 2 roky leží ve sklepě, jen se dostat k tomu a nalaminovat to...
X - wing fighter 7.12.2013 20:56
Ale něco podobného létá :) http://www.parkjets.com/decent/
Bristol Scout 20.8.2013 08:19
Tak tu barvu jsme nakonec trefili docela dobře :-) měl bych mít do toho motor, ten samý jako mám v Fokrovi, by s tím mohl chodit hezky :-)
Atom Compass 7HV 5.8.2013 16:56
to chodí jenom na 6s? :-O
Atom Compass 7HV 4.8.2013 23:10
To je velikosti 500?
 12345  z 10
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2026 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek