Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1972

Modelář od:1979

Bydliště:Svitavy

Letiště:Litomyšl

Jsem prostě modelář, takže hračička :-)

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

HK450

Parametry

Výrobce: Čajna
Jak postaveno: Ze stavebnice
Kategorie: Do 450 včetně
Materiál: Jiný materiál
Průměr rotoru: 450 mm

Hodnocení

10
z 10 | 1 hlas – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Moc mě lákalo sestrojit vrtulníček a podařilo se. Mraky hodin strávených na fóru RCmania. Objednávka z čajny, sestrojení a seřízení vrtulníku. No a úspěšný zálet :-)
Nejsem žádný 3D akrobat, ale na běžné polétání OK.

Komentáře

Ono už je to taky nějakejch pět, šest let dozadu co jsem ho měl. Ta hxt byla spíš nouzovka a na první poskakování nad zemí to s nimi šlo. Pak jsem vrtulníček poslal dál a postavil si novější verzi s karbonovým tělem a kardanem na ocas. Tam už jsem měl serva podstatně lepší. Už ti ale neřeknu co to bylo, neboť oba vrtulníky jsem prodal a pak se věnoval už jen větroňům.
Pro mě byl úspěch, že jsem si je sám sestavil a fungovali mi bez problémů. A hlavně že jsem s nimi ani jednou nepraštil a aspoň trochu si zkusil o čem tento druh modelařiny je. Je docela pravděpodobný, že si časem zase něco takového pořídím a tam ti slibuju, že už ty hxt opravdu nedám ;-)
Každopádně dík za komentář a také ti přeji spousty úspěšných startů a přistání.
23.10.2016 17:48 Wirda
Až se ti začne zdát, že si to dělá co chce a není možný to udržet, tak vyměn serva za pořádný. Tohle jsou omáčky vhodné tak na samokřídlo, ale né na heli, která potřebuje přesné a bez vůle. O tom, že až v krizovce zatáhneš za kolektiv a serve to převody v sercech a půjde to do kytek až příště ;) Tohle ne mánii nemohl snad nikdo napsat, že hxt900 patří do heli. Doporučuju TGY306HV. Lítám je v prodlouženým rexovi, překopaným na DFC 360mm listí a spokojenost. A taky nejsem žádnej 3D vrhač. ;) Hodně štěstí a co startů, to přistání.
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2022 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek