Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1987

Modelář od:2011

Bydliště:Hrnčiarovce nad Parnou

Web:http://www.petrovemodely.cz/

Youtube channel: SuperMalyPrinc
https://www.youtube.com/channel/UCd9IqrcJ1ZtFVJPRy50V0bQ

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

MJX F645

Parametry

Výrobce: MJX
Jak postaveno: Již hotový model
Kategorie: Do 450 včetně
Materiál: Jiný materiál
Průměr rotoru: 520 mm
Délka: 700 mm
Motor: jednosmerný
Elektronika: 4ch 2.4 Ghz setový TX & RX
Baterie: 1500mAh 2S

Hodnocení

4.2
z 10 | 10 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Skvelý vrtulník pre začiatočníka. Lieta super. Ideálna na začiatok na von. V pohode odnesie aj kameru keychain. Používam s ním keychain 16v2 HD. Výdrž n a1500mAh 2S li-ion baterku asi 10 min. Vrtulnik je dobre odolný voči poškodeniu

Komentáře

Koupil jsem si taky tenhle vrtulníček, ale starší. zatím jsem ho zkoušel jen dvakrát a paráda. Předtím jsem měl pár minivrtulníčků, jeden koaxiál asi 15cm rotor a dva typu Colibri V4.5 jednorotor asi 20cm. Tenhle F-45 lítá trošku pomaleji, což je pro mě luxus. Nevím kterou mám verzi, ale oba motory ještě stejnosměrné.
19.6.2014 10:20 Broecz
Já měl F45 v novější verzi, ale brzo jsem ho prodal. Odešel mi motor a oprava se mi zdála příliš drahá. Vrtulník jsem si celkem užil, ale je určen na opravdu hodně rekreační létání. Chtělo by to řízený kolektiv a pružnější reakce. Jako problém bych viděl také malé výchylky klopení (roll), ale i přesto se za mírného větru dá rozumně ovládat. Jednou mi ho ale podfoukl vítr a začal unášet nahoru. Teprve když jsem stáhl otáčky že se rotor sotva otáčel, začal klesat. V tomhle ohledu je řízený kolektiv potřeba :-)

Co se týká vysílačky, je to opravdu šunt. Může to být dáno i tím, že jsem zvyklý na normální vysílačky se stavitelným odporem pák (Graupner mx-16, Spectrum DX6i) a přechod na podobnou "dětskou" mi dělá problémy. Jako pozitivní bych naopak ohodnotil možnost přehazovat mód 1 - 4. Létám totiž ve 4ce, takže většina setových vysílaček je pro mě nepoužitelná.

Co se týká brushless upgradu, tak jsem měl možnost ho vyzkoušet u kamaráda. Měl teda home-made verzi včetně brushless vyrovnávacího rotoru, která mě neo...
18.6.2014 16:18 celadnik
z hodnotenia:
6Broecz Dnes 15:32
Ucházející vrtulník pro začátky s létáním. Na osahání, jestli tě vrtulníky baví je to zajímavá volba. Největší nevýhodou jsou asi mizerné motory, které velmi rychle odcházejí a dětšká vysílačka s obrovskou vůlí na pákách.

Dodátam info:
Začiatky: pršiel som na tento model z koaxialov. Išlo asi o môj 3-ti single blade vrtulnik 4ch. Predtým to boli len krpaté izbové vrtulníčky. Vrtulník je veľmi dobre stabilný, zvládne ho aj začiatočník. V pohode zvláda lietanie vonku, aj s kamerou.

Vrtulník ma baví, polietať si na záhrade /za záhradou či na dvore je s ním super. Gyro funguje dobre. Moja verzia je ešte prvá, neskôr bola vylepšená verzia s úpravou v rc súprave a aj verzia s brushless motorom.

Motory - čítal som na fórach že moc nevydržia, ale ten môj ešte stále drží. A to som ho drtil dosť, aj som lietal pomerne vysoko s helinou. Mám ešte jednosmerný, neskôr bol nahradený brushless motormi už.

Vysielačka: žeby mala veľké vôle som nezaznamenal. Model sa s ňou ovláda dob...
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek