Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Modelář od:1949

Bydliště:Světlá pod Ještědem, Rozstání

Letiště:Liberec-Hodkovice , hřiště Rozstání,v Jánu -louky

Web:http://www.libereck svahy.com

V převážné části létáme ne svazích kopce Javorník u Liberce,každou neděli a sobotu většinou po jedné hodině,kdo přijedete do Liberce zastavte se !!!!!!! modelařina je nejlepší koníček celoživotní co znám. Nikdy tě nezradí !!!!!!!!!!!!!

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Alka...model do tělocvičny

Parametry

Výrobce: VN
Kategorie: Cvičný model
Rozpětí: 900 mm
Délka: 700 mm
Váha: 105 g
Motor: 5 gr.
Elektronika: regul.6A
Serva: 6gr
Baterie: lipol 450

Hodnocení

7.75
z 10 | 16 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Blíží se zima,je třeba model do tělocvičny malý a pomalý.Ze zbytků materiálu, balzy , depronu a potahového lehkého papíru jsem za pár večerů nakreslil a sestavil malý lehký model který mě jen tak napadl. Jako skoro všechny mé modely.Baví mě na něco jen tak přijít a vymyslet zajímavý model.Jednou mě na ulici napadl kohout,udělal jsem létajícího kohouta, jindy jeli hasiči k ohni, udělal jsem lítajícího soukr. hasiče. Nebo při nákupu citronů mě zaujal velký citron a tak jsem postavil létající citrony. Zrovna podobně vznikl pták Loskuták . Nebo pták, kačer, vlaštovka a mé ostatní některé modely. Prostě modelařina je pro mě hra...ale přesto nejraději hledám v oblacích s modely termiku a lítám s klasikou podobných modelů kat. rcv2, prostě termičáků.

Komentáře

Chtěl bych se zeptat, jestli je někde plánek k sehnání, nebo jestli by nebylo možné, ho poslat na email vojtazek@seznam.cz Nebo jestli nevíte o nějakém podobném, jako je tento. Modelařím devět let, ale plánky kreslit neumím. A potřeboval bych nějaký malí model na zimu do tělocvičny.
11.11.2013 15:14 JackPot
Dávam 5 za krásny model, ale hlavne za ultra nízke plošné zaťaženie. Pri tejto aku musí model lietať v pohode hádam aj pol hodiny!
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2021 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek