Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Ročník:1966

Bydliště:Struhařov

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Raptor50 MI-24

Parametry

Výrobce: Thunder Tiger
Jak postaveno: Ze stavebnice
Kategorie: Polomaketa
Materiál: Laminát
Váha: 2500 g
Motor: ASP S46H 7,45ccm

Hodnocení

5
z 10 | 4 hlasy – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

po zadření motrou OS Max 50SX-H jsem v motoru ASP našel levnou, funkční a více než dostatečnou náhradu. Pro moje létání občas výkrut nebo loping je naprosto dostačující.
- Raptor dostává nové šatičky - až doroste, bude z něj Mi-24, dostane silnější motor, zatahovací podvozek, polosouměrné listy.

Komentáře

Díky, je to fešák a mám ho rád. Koupil jsem ho na modelbazaru mírně olítaný za bezva cenu a nemá chybu. Ale proto tu tak úplně není. Chtěl jsem jenom upozornit kolegy helináře, že pokud nelítám agresivní 3D, ale s bušícím srdcem sem tam nějaký loping nebo výkrut, což ruku na srdce je většina z nás, tak není nutno v případě potřeby kupovat motor doporučený výrobcem tj nějaký 8,5ccm OS-MAX za cca 4500Kč, ale úplně stačí tohle ASP 7,5ccm který mě na Hobbykingu vyšel na 64USD včetně dopravy. To nestojí do OS-MAXe ani píst s válcem. A stará vykopávka? Ukažte mi lepší a robusnější konstrukci. ND dostupné a kvalitní, vychytané problémy. Prostě stroj na bezva polítání, který umí udělat radost. Ne se pořád s něčím peklovat a na letišti a spíš opravovat než lítat. Prostě staré kolo dobře šlape. :-)
16.1.2013 21:42 kmubajsek
když myslíš že "stará vykopávka" já bych byl i za nějakou takovouhle "starou vykopávku" rád ;)) podle mě to není vykopávka...
jinak máš hezkého Raptora :)
4.1.2013 04:00 -------------
Stará vykopávka.
1.1.2013 20:53 rcdatel
Díky za radu. Faktem je, že největší potíž je stále správně "číst model". Jak se člověk jedno splete v poloze modelu, tak si hned koleduje o malér. Už jsem chtěl udělat nejaké osvětlení, co by mi v orientaci zejména když už nesvítí sluníčko, pomohlo. Reflexní kabinka by pomohla.
1.1.2013 16:58 ciko7
Super, ať to lítá. jen bych tomu dal oranžovou reflexní kabinku a ploutvičku. Vzhledově by to bylo úplně někde jinde. Nehledě k orientaci, která by se hodně zlepšila.
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek