Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Bydliště:Otrokovice

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Rs 352

Parametry

Výrobce: Rc Factory
Kategorie: 3D akrobat
Materiál: EPP, EPS, Depron
Rozpětí: 1000 mm
Vrtule: APC 10/4,7
Motor: Dualsky XM 2830CA-10
Elektronika: Jeti SPIN 22
Serva: Turigy TGY 1800A
Baterie: 3čl. 1000mA

Hodnocení

7.43
z 10 | 14 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Výborné venkovní letadlo. Okamžitě mi padlo do ruky. Letí kam ho pošleš a přitom s ním nebojuješ. Dokonale neutrální chování. Rád s ním jen tak blbnu kolem sebe a nacvičuji "instinktivní pilotáž". Prostě lítám bez přemýšlení, vůbec nevím co bude další obrat a jen tak se převaluji ve vzduchu. Vynikající na učení se řešení krizovek u letadel se kterými bys nechtěl plácnout o zem. Letové fotky jsou hlavně zásluhou vynikajícího fotografa.

Komentáře

Na Thunderu jsem měl lanka a naprosto v pohodě. Po čase jsem tam natáhl obyčejnou obuvnickou nit a naprosto bez problémů. Na Sbachovi mám uhlíkové táhlo a není problém. Ale ten uhlík je opravdu lepší ta trubička. Ta samozřejmě u Sbacha byla. Jinak já jsem spíš vyznavač Hofiho modelů...:):)...
31.1.2012 19:20 mirak
Také jsem uvažoval nad Tunderem ale nakonec vyhrál Rs 352 a nelituji. Letový čas nestopuji, takže nevím. Přistávám tak po 2-3 minutách takové akrobacie. Pak už člověk dělá chyby. Za chvíli dám s těma baterkama další let. Až vidím, že to nejde do vertikál tak přistávám. Ty 800 baterky tam klidně dej. Čím lehčí tím lepší. Jestli ti někdo radí tyčky tak o tom moc neví. Také jsem je na předchozích letadel míval, ale to jen pořád trimuješ. Když to uděláš dle návodu tak se nic nepovoluje. Možnost utahovat a povolovat lanka je naopak výhoda, protože EPP dost pracuje s teplotou, a tak když je venku zima tak přitáhneš a když je hic, tak povolíš. A máš to pořád tak akorád napnuté.
31.1.2012 18:29 pawwka
Kresne letadlo..take ho zvazuji..jeste mam v merku Thunder 3D EPP...ale uvidime "o) Kolik je letovej cas? zvazuju jen 800 baterky
Tahla k servuv jsou porad PROVAZKEM? nekde jsem cetl ze se to hodne povoluje a lepsi dat uhlikovou tycku
Leta to urcite paradne....chci prave take letadlol na poletani toho co se neodvazim s konstrukcnim erem "o) a natrenovani obratu.
Preju hodne pohodovejch letu...
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek