Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených
Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Witch

Parametry

Kategorie: Ostatní
Materiál: EPP, EPS, Depron
Rozpětí: 400 mm
Délka: 970 mm
Vrtule: APC 6x4
Motor: E-Max CF2805
Elektronika: regl MAYTECH MTA 20A ESC, TX+Rx Turnigy9x
Serva: 1x Turnigy Tg9e, x HXT900
Baterie: 2S LiPol

Hodnocení

7.4
z 10 | 10 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Taková legrácka, na kterou jsem narazil na RCgroups a kterou jsem s drobnými úpravami udělal hlavně pro potěchu svých dětí. Jenže nemám v poslední době nějak štěstí na lítání - když je počasí na zálet, nemám čas, když mám čas, není počasí, takže čarodějnice ještě koště nevyzkoušela. Snad vyjde předpověď podle Windguru a během 2 dní se dostanu k vyzkoučení toho, jak tohle poletovadlo lítá. Podle videí na RCgroups by to mohlo vypadat dobře.

Tak konečně proběhl zálet a musím říct, že je to dóóóóóóst dobrý :-). Čarodejnice se nese majestátně vzduchem, ale i na tenhle motor s tou malou vrtulkou ochotně stoupá nahoru. Jen budu muset změnit vyosení motoru. Je moc velké a neustále to táhne doprava a je potřeba rovnat křidélky. Co není moc šťastné řešení, tak to je "kýl" pod trupem - po 3 přistání začalo čarodce praskat koleno :-(. Přeci jen, je to depron 4mm a i když je poletucha lehká, tak to nevydrží. Chtělo by to přistávat do ruky.

EDIT: tak čarodejnice je po smrti :-(. Při lítání v trochu větším větru šla k zemi a prasklo jí koště. Ale myslím, že přijde nová, lepší.

Komentáře

Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek