Album RC modelu
Seznam oblíbených modelů je prázdný – stiskněte pro přidání do oblíbených

Letiště:LMK Týnec n. S.

Ukázat přátelům na Facebooku
Vložit model do oblíbených

Lyže pro Telexe

Parametry

Výrobce: vlastní
Kategorie: Ostatní

Hodnocení

8.57
z 10 | 7 hlasů – kdo hodnotil
Ohodnotit →
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Hodnocení 1 - hrůza — 10 skvělá práce

Popis

Protože zima ne a ne skončit a bezletový absťák už nešel vydržet, ubastlil jsem lyže pro eroplán. Rozměry jsem udělal podle návodu na stránkách: http://www.rc.nareks.cz/dilna_lyze.htm . Materiálem je depron - chtěl jsem něco co se nebude muset lakovat. Skluznici jsem olaminoval skelnou tkaninou 50 g/dm2. Není to nezbytně nutné, ale doufám že díky tomu budou skluznice a hrany lyží o něco odolnější. Pokud nepočítám schnutí lepidel tak výroba lyží mi zabrala zhruba dvě hodiny práce.

Provoz na lyžích? Jedním slovem SUPER. Starty a přistání jsou bez problémů, možná i snažší než s kolovým podvozkem na trávě. Za letu vyvozují lyže klopný moment ve smyslu "těžký na ocas", na kompenzaci stačí jeden až dva zoubky na trimu.

Komentáře

25.3.2010 12:15 herrenn
Povedene éro,parada.
18.2.2010 09:18 Dan
Ja jsem si pořád říkal jestli to má cenu, protože u nás obvykle leží sníh dva až tři týdny v roce. Nakonec jsem nevydržel... a tento týden přišla obleva :-)
17.2.2010 23:05 were
ja jsem prave rad ze je konecne poradna zima, litani na snehu me hrozne bavi... minulou zimu i kdyz jsem lital i rano pred odchodem do prace, tak jsem byl sotva osumkrat, zato letos je to parada
Alba pro vaše modely
Navštivte také největší modelářské fórum RCMANIA.cz
© 2019 RCAlbum.cz - všechna práva vyhrazena
Jak přidat můj model | O serveru | Podmínky | Kontakt | Ikonka | Nápověda
Zpět na začátek